tel. 731 123 322

Opis systemu

Ekrany dla szkół

XXI wiek stawia przed nami wiele wyzwań. Stale rozwijająca się technologia oraz pojawiające się co jakiś czas nowinki techniczne, wręcz wymagają od nas, by być na bieżąco. Z duchem czasu idzie również szkoła i systemy nią zarządzające. Do lamusa odchodzą dzienniki papierowe, czarne, kredowe tablice oraz standardowe tablice ogłoszeń. Szkoła XXI wieku otwarta jest na innowacje technologiczne i coraz częściej sięga po nowinki ze świata cyfrowego.

Centrum nowoczesnej szkoły nadal stanowi uczeń. I to on i jego dobro są najważniejsze. Dlatego też kierowany do niego przekaz powinien być dostosowany nie tylko do jego preferencji, ale też do jego możliwości. Poprzez takie działania szkoła staje się w oczach ucznia nieco bardziej atrakcyjna niż placówka edukacyjna działająca w ogólnie przyjętych standardach.

Proponujemy Państwu doskonałe narzędzie umożliwiające niemal natychmiastowy przepływ informacji nie tylko pomiędzy szkołą a uczniami, ale również pomiędzy szkołą a rodzicami uczniów do niej uczęszczających. Przedstawiamy Państwu Elektroniczny Newsletter Szkolny, który istotnie poszerza strefę odbiorców prezentowanych na nim treści.

Po pierwsze, informacje o bieżących wydarzeniach szkolnych:

 • zmiany w planie lekcji (zastępstwa, zmiany sal, zajęcia na świetlicy lub w bibliotece)
 • galerie ważnych uroczystości szkolnych
 • nagrania wideo z akademii i uroczystości szkolnych
 • menu stołówki szkolnej
 • proponowane zajęcia pozalekcyjne wraz z terminami (SKS, kółka zainteresowań, zajęcia plastyczne lub taneczne)
 • planowane wycieczki szkole, obozy, biwaki klasowe
 • konkursy i akcje prowadzone na terenie szkoły
 • terminy zebrań z rodzicami
 • kalendarium ważniejszych wydarzeń dotyczących szkoły
 • wszelkie inne bieżące informacje i wydarzenia, o których każdy uczeń, nauczyciel i rodzic powinien wiedzieć.

Po drugie, dodatkowe treści edukacyjne:

 • ciekawostki naukowe
 • doświadczenia naukowe
 • fiszki ze słówkami z języków obcych
 • ważne cytaty
 • ważne daty i rocznice
 • proponowane lektury dodatkowe.

Po trzecie, każda inna znacząca dla szkoły informacja:

 • „szczęśliwy numerek” (automatycznie losowany każdego dnia przez system)
 • zegar odmierzający dni i godziny do wakacji
 • bieżący repertuar kina lub teatru
 • i wiele, wiele innych.

 

Jak działa Elektroniczny Newsletter Szkolny?

Dostęp do niego ma każdy zalogowany pracownik szkoły. Poprzez przeglądarkę internetową wprowadza on dowolne treści i komunikaty. Po autoryzacji są one wyświetlane na zainstalowanym w placówce ekranie Elektronicznego Newslettera.

 

Co daje Elektroniczny Newsletter Szkolny?

Przede wszystkim skraca czas przepływu informacji. Ułatwia pracę nauczycielom. Pomaga w dotarciu informacji do uczniów. Edukuje i bawi. Zachęca do interakcji. Nie stanowi bowiem problemu, by w gronie zalogowanych użytkowników pojawili się przedstawiciele samorządu szkolnego czy gospodarze klas, którzy dysponują istotnymi do przekazania informacjami. Elektroniczny Newsletter minimalizuje również prawdopodobieństwo powstania błędu. Informacja bowiem przechodzi przez autoryzację, a jej korekty można dokonać niemal na bieżąco i w każdym momencie jej wyświetlania.

W erze przesycenia multimediami oraz kompletnej cyfryzacji funkcjonowania jednostki, gdzie informacje dostępne są „na jedno kliknięcie”, nie lada wyzwaniem staje się zdobycie, a przede wszystkim utrzymanie uwagi uczniów. Tradycyjne metody są już nie tylko archaiczne, ale i zawodne. Dlatego też zadaniem szkoły jest poznanie i wprowadzenie kierowanych do niej nowinek technicznych. Taką nowinką jest bez wątpienia Elektroniczny Newsletter. Przy jego pomocy ważne i bieżące informacje docierają do uczniów nie tylko szybciej, ale i skuteczniej. Przy jego pomocy chcemy tworzyć z Państwem nowoczesną szkołę. Szkołę na miarę XXI wieku.

Działamy na terenie cełago kraju. W szczególności w miejscowościach: Bartoszyce, Biała Podlaska, Białystok, Bydgoszcz, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Inowrocław, Katowice, Kraków, Lublin, Łomża, Łódź, Łowicz, Łuków, Malbork, Mława, Nidzica, Olsztyn, Ostrołeka, Ostrów Mazowiecka, Pasłek, Pasym, Płock, Płońsk, Poznań, Radom, Siedlce, Skierniewice, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sopot, Sosnowiec, Suwałki, Tczew, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zambrów.

Zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

Działamy w całej Polsce

Zaufało nam już ponad
36 firm i 110 szkół

Nasze ekrany multimedialne działają na terenie cełago kraju. W szczególności w miejscowościach: Bartoszyce, Biała Podlaska, Białystok, Bydgoszcz, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Inowrocław, Katowice, Kraków, Lublin, Łomża, Łódź, Łowicz, Łuków, Malbork, Mława, Nidzica, Olsztyn, Ostrołeka, Ostrów Mazowiecka, Pasłek, Pasym, Płock, Płońsk, Poznań, Radom, Siedlce, Skierniewice, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sopot, Sosnowiec, Suwałki, Tczew, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zambrów Zapraszamy do współpracy.

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

zobacz galerię

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.